Odpust ku czci MB Pokornej

14 czerwca przypada X rocznica podniesienia naszego Kościoła do godności Bazyliki Mniejszej. Z tej okazji w niedzielę 9 czerwca zapraszamy na uroczystą Mszę św. odpustową o godz. 10.30, pod przewodnictwem Biskupa Gliwickiego Jana Kopca. Po Mszy procesja z Najświętszym Sakramentem i feretronem Maryjnym. O godz. 15.00 nieszpory, podczas których zostaną przyjęci nowi członkowie Bractwa Najświętszego Sakramentu. Podczas Mszy Świętej chcemy także dziękować za 50 lat życia kapłańskiego Ks. Prałata Bonifacego Madla. Zapraszamy do wspólnego dziękczynienia.

I-sza Komunia Święta

26 maja 2019 r. odbędzie się uroczystość I-szej Komunii Świętej.

15 dzieci z naszej parafii po raz pierwszy przyjmie Pana Jezusa do swojego serca.
Msza św. o godz. 10.15Nieszpory o godz. 15.00.

Diecezjalna Pielgrzymka Liturgiczej Służby Ołtarza

Zapraszamy Wspólnoty LSO z wszystkich parafii naszej diecezji na coroczną Diecezjalną Pielgrzymkę, która odbędzie się w sobotę 25 maja 2019 roku.

Program pielgrzymki:
10.00 - rozpoczęcie pielgrzymki: recepcja grup, okazja do spowiedzi, przygotowanie do Eucharystii,
11.00 - Eucharystia połączona z promocją na stopień ceremoniarza,
12.00 - wręczenie dyplomów Księdza Biskupa dla szczególnie wyróżniających się ministrantów i lektorów,
12.00 - przerwa na posiłek,
13.00 - festyn sportowy.

Niech ta pielgrzymka będzie dla wszystkich ministrantów i lektorów dniem wspólnoty i radości.

19 »