21.09 - 27.09.2020

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiaj XXV Niedziela zwykła. W naszej parafii uroczystość I Komunii. O godz. 15.00 Nieszpory.

2. Od poniedziałku do piątku Biały Tydzień dzieci pierwszokomunijnych. Msza św. o godz. 17.30

3. W środę o 17.00 Nowenna do MB Pokornej. Po wieczornej Mszy spotkanie Dzieci Maryi. Zapraszamy nowe kandydatki.

4. W piątek o godz. 19.00 spotkanie młodzieżowe.

5. W sobotę o godz. 12.00 Pielgrzymka Rowerzystów.

6. Od przyszłej niedzieli Renowacja Misji Świętych. Odnowę Misji poprowadzi o. Andrzej Łabuda.

7. Można już zapisywać intencje mszalne na nowy 2021 rok (jubileusze małżeńskie i urodzinowe). Od 2 października przyjmowane będą intencje za zmarłych.

14.09 - 20.09.2020

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiaj XXIV Niedziela zwykła. Dzień Dziękczynienia za tegoroczne żniwa i codzienny powszedni chleb.

O godz. 19.00 Wieczór Fatimski - modlitwa różańcowa połączona z procesją (prosimy zabrać świece).

Kolekta przeznaczona na Stolicę Apostolską.

2. W poniedziałek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

3. We wtorek wspomnienie MB Bolesnej.

4. W środę o 17.00 Nowenna do MB Pokornej. Po wieczornej Mszy zbiórka ministrantów. Zapraszamy nowych kandydatów.

O godz. 18.10 spowiedź dzieci pierwszokomunijnych  z klasy 4b.

5. W czwartek o godz. 18.10 spowiedź dzieci pierwszokomunijnych z klasy 4a.

6. W piątek o godz. 18.00 generalne mycie i sprzątanie kościoła przed uroczystością I Komunii. O pomoc tradycyjnie prosimy rodziców dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii. (3 klasa Szkoły Podstawowej).

7. W sobotę o godz. 9.00 Diecezjalna Pielgrzymka Młodzieży. Serdecznie zapraszamy młodzież szkolną, studiującą i pracującą.

O godz. 10.30 próba dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców przed I Komunią.

W tym dniu została odwołana Pielgrzymka Morawian.

8. W przyszłą niedzielę o godz. 10.15 I Komunia dzieci 4 klasy Szkoły Podstawowej.

9. W dniach od 27.09 do 30.09 Renowacja Misji Świętych.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m.in. o tym, że przebaczenie winowajcy to nie tylko akt łaski wobec niego, ale przede wszystkim źródło szczęścia dla przebaczającego.

11. W naszej parafii bardzo serdecznie witamy ks. Sławomira Madajewskiego, który będzie pełnił funkcję penitencjarza Sanktuarium Matki Bożej Pokornej.

12. Od jutra będzie można zapisywać intencje mszalne na nowy 2021 rok (jubileusze małżeńskie i urodzinowe). Od 2 października przyjmowane będą intencje za zmarłych.

W parafii posługuje obecnie 5 księży, dlatego jest możliwość przyjęcia dodatkowych intencji mszalnych. Intencje można zamawiać w kancelarii.