Roraty

Adwent to radosny czas, w którym cały Kościół przygotowuje się na narodziny Dzieciątka Jezus. To czas, w którym przypominamy sobie o tym, że Pan Bóg z miłości do każdego z nas stał się Człowiekiem. To również czas, w którym warto podjąć trud postanowień i dobrych uczynków, aby pomogły nam wzmocnić naszą wolę i były wyrazem naszej miłości do Pana Jezusa. Dzieci, młodzież, a nawet całe rodziny w tych adwentowych dniach uczestniczą w Mszach Świętych Roratnich, by razem z Maryją czekać na Pana Jezusa.

Serdecznie zapraszamy na Msze św. RORATNIE od poniedziałku do soboty o godz. 7.00.

Msza w int. żyjących i zmarłych górników

4 grudnia (środa) w liturgiczne wspomnienie św. Barbary o godzinie 10.30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji wszystkich górników i ich rodzin, natomiast Msza św. za zmarłych górników zostanie odprawiona 8 grudnia (niedziela) o godzinie 9.00.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy!

8 grudnia – święto Dzieci Maryi

Święto Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny to najważniejszy dzień każdego Dziecka Maryi.
Z tej okazji zapraszamy wszystkich na Mszę św. w intencji Dzieci Maryi naszej parafii i ich rodzin, która odbędzie się 8 grudnia o godz. 10.30.
Podczas Mszy św. dziewczyny odnowią swoje przyrzeczenia, nastąpi także włączenie nowych dziewczyn do grona.

« 1 2 3 4 5
9 »