Sanktuarium

autor: Justyna

2018-11-18

Matko boża proszę ciebie o pomoc żebyśmy wzięli ślub i proszę oto żeby moja matka przestała mi utrudniać moja drogę życiową

autor: Renata

2018-11-18

Matko Boża Pokorną proszę, wypros u swego Syna łaskę pojednania naszej rodziny .Proszę o zdrowie dla nas wszystkich i pozytywne załatwienie pewnych skomplikowanych spraw. Serdeczne podziękowania za dotychczas otrzymane łaski. Bóg zapłać.

autor: Ewa

2018-11-17

Maryjo proszę cię o szczęśliwy powrót do zdrowia i dobrą samoocenę i lepszą prace i pozytywne zaliczenie egzaminu i dobrego męża.

autor: Marta

2018-11-16

Matko Boża proszę Cię wybłagaj u Syna Swego o uzdrowienie naszego małżeństwa Marty i Bartosza oraz uwolnienie męża od wszelkiego zła i zniewolenia inną kobietą a napełnienie jego serca miłością do żony i pragnieniem realizacji przysięgi małżeńskiej.

autor: Michał

2018-11-15

Matko Boża proszę Cię o uzdrowienie i odrodzenie małżeństwa Agnieszki i Michała, proszę dla nas o łaskę powrotu miłości. Proszę aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia.

190 »