tel. (32) 410 30 57 lub 889 216 115, e-mail: parafia.rudy@gmail.com

Sanktuarium

autor: Babcia i mama

2021-06-14

Do Boga Trójjedynego przez wstawiennictwo Matki Bożej Pokornej o wzrost wiary, zdrowie duszy i ciała , powrót do wspólnoty , przystąpienie do sakramentu pojednania i Eucharystii dla syna i wnuka. Duch święty niech obdarza wszystkimi swoimi darami, wspomaga radą , prowadzi dzieci i wnuka. Dziękuję Bogu za wszystko czym nas darzył, obdarza i będzie darzył . Jezu Ty się zajmij wszystkim, Ufam Tobie.

autor: Dorota

2021-06-12

Maryjo proszę o dobrego męża i dziecko dla Doroty oraz Anety

autor: Piotr

2021-06-10

autor: Piotr

2021-06-10

autor: Bart. Grzegorz.

2021-06-09

Prosze. Cie. Matko. Boza. Pokornej. Rady. O. Zdrowie. I. O. Boze. Blogoslawienstwo. I. O. Dar. Bozego. Milosierdzia. Dla. Haliny.

403 »