Sanktuarium

autor: MM

2019-09-20

Maryjo proszę Cię w mojej intencji o uwolnienie z nałogów, złych nawyków, o zdrowie fizyczne, emocjonalne i psychiczne, bym umiał i mógł normalnie żyć. Proszę, abym był w stanie spłacać swoje kredyty, aby w nowej pracy dobrze się układało i w życiu osobistym, abym nie czuł się samotny, odzyskał sens i radość życia. Uzdrów mnie proszę z nadciśnienia i otyłości.

autor: mąż i tata

2019-09-19

Matko Boża proszę Cię w intencji mojej Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do sakramentalnego męża. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, proszę o przemianę i pokój w Jej sercu, o odrodzenie wzajemnej miłości.

autor: A.W.

2019-09-12

Prośba o zdrowie, wyleczenie z choroby nowotworowej, dobry przebieg i wyniki czekających mnie badań lekarskich oraz o zdrowie i opiekę dla naszej rodziny.

autor: Syn

2019-09-12

Proszę o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.

autor: Wieslawa

2019-09-09

Maryjo prosze w intencji tych ktorzy maja nade mna jakakolwiek wladze, tych ktorych nie rozumiem, tych ktorzy mnie rania, Maryjo naucz mnie patrzec na nich oczami Chrystusa, Tobie Maryjo i Sw Jozefowi powierzam nowy rok pracy, prosze o Wasza opieke

231 »