Sanktuarium

autor: UM

2019-05-23

Ukochana Matko dziękuję za Twe dary, łaski i opiekę. Proszę pokornie zaoiekuj się moją miłością. Moimi dziećmi. Daj proszę mi siły i zdrowie abym mogła czynić dobro i głościć Twoją wielkość.

autor: Michał

2019-05-23

Matko Boża proszę Cię o wstawiennictwo u swojego Syna Pana Jezusa, aby połączył na nowo, uzdrowił i odrodził małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał dla nas łaskę powrotu miłości. Proszę aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo.

autor: parafianka

2019-05-22

Do Ciebie MB Pokorna zanosimy prośby o zdrowie dla p.dr Marii, dla Ilony, Krystiana i wielu innych chorych oraz o dobre wyniki badań dla Lidii - weż ich wszystkich pod swoją opiekę, wspieraj, obdarz cierpliwością, wytrwałością i daj nadzieję na powrót do tak upragnionego zdrowia.

autor: mama

2019-05-22

Tobie MB Pokorna i patronce dnia dzisiejszego św.Ricie polecam moją córkę, jej zdrowie, kłopoty, pragnienia i Bogu wiadome ważne sprawy. Pomóż jej w codziennym życiu i pracy. Nie opuszczaj jej. Wspomagaj i chroń ją każdego dnia.

autor: Urszula

2019-05-22

Najświętsza Matko dziękuję z Twoje dary I proszę o opiekę nad miłością mego życia.

216 »