Sanktuarium

autor: A.W.

2020-05-23

Prośba o dobry przebieg leczenia i operacji dla Grażyny oraz zdrowie fizyczne i psychiczne dla Andrzeja a także dla wszystkich potrzebujących w rodzinie.

autor: Michał

2020-05-21

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.

autor: Alicja

2020-05-19

O dobrego męża Ali oraz o zdrowie,zgodę opiekę Maryji i potrzebne łaski Ali Joli Krzyśka,Zuzi,KS Kazimierza

autor: Anna

2020-05-18

Proszę cie Matko o zdrowie dla młodzieży która będzie wyjeżdżać do pracy proszę o błogosławieństwo i szczęśliwa podróż, pomyślne zaliczenie egzaminu Dziękuję za wszystkie łaski

autor: Dorota

2020-05-16

Najukochańsza Maryjo proszę Cię i błagam pomóż mi,abym była zdrowa i żebym dostała to na co czekam chodzi o zdrowie moje.Serdeczne Bóg zapłaĆ.BŁAGAM.

266 »