Sanktuarium

autor: ciocia

2019-01-18

Matko Rudzka wraz z Archaniołem Michałem z Twojej kaplicy i jego armią aniołów wspieraj Rafałka w zaliczeniu egzaminów na studiach, a w szczególności z matematyki. Niech Ta cudowna moc obejmie mojego chrześniaka. Amen. Dziękuję.

autor: Michał

2019-01-17

Matko Boża proszę Cię o wstawiennictwo u swojego Syna Pana Jezusa, aby połączył na nowo, uzdrowił i odrodził małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał dla nas łaskę powrotu miłości. Proszę aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia. Dla Boga nie ma nic niemożliwego.

autor: Barbara

2019-01-17

Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

autor: stała czcicielka

2019-01-16

Proszę Cię nasza kochana Mateczko o Twoją opiekę, wsparcie i pomoc na każdy dzień Nowego Roku. Czuwaj nad naszą rodziną, prowadz i obdarzaj nas zdrowiem i Bożym błogosławieństwem. Szczególnie proszę o pomoc i zdrowie na córki oraz dobre wyniki badań dla niej.

autor: XXXXXX

2019-01-15