Sanktuarium

autor: Sylwia

2020-08-05

Matko Boza ...... Prosze o zwyciestwo milosierdzia Bozego i moc Ducha Swietego,w następujących intencjach: Prosze za Ksiedza Sylwestra Suchonia,ktory zachorowal na koronawirusa. Prosze za Ksiadz Lukasza Prausa,ktory jest sparalizowany. Prosze o calkowite uzdrowienia dla mojego Ojca Walentego. Prosze o dar dobrego zdrowia dla mnie samej.Prosze o uwolnienie,od tego wszystkiego,co utrudnia mi w cudzyslowie ,,zycie"Prosze o skuteczna ochrone przed wszelkim złem widzialam i niewdzialnym.Prosze aby przez milosierdzie Boze i moca Ducha Swietego,Bog wysluchal moich wszystkich prosb i prosze aby przez milosierdzie Boze i w mocy Ducha Swietego doprowadzil wszystkie moje prosby,trudne sprawy do konca. Prosze o zwyciestwo milosierdziego Bozego i Ducha Swietego,we mnie, w moich intencjach i w zyciu mojej Rodziny. Polecam modlitwie wszystkie intencje,ktore zostaly mi powierzone i tych wszystkich,co na mojej drodze. Matko Boza,prosze o Twoje nieustajaca pomoc i wstawiennictwo,we wszystkich moich intencjach. Bog zaplac. Sylwia Wójtowicz.

autor: Mama

2020-08-04

O piękną katolicką miłość oraz Dary Ducha świętego dla Emilki

autor: Dorota

2020-08-04

Panie Boże, Św. Michale Archaniele, Matko Boża Nieustającej Pomocy, proszę o czas wielkiego szczęścia i spełnienia i o zdrowie dla znanych mi polecanych chorych, np. za uratowanie stopy. Dziękuję Dorota Dziękuję za życie i wiarę:)

autor: anna

2020-08-02

Matko Boza prosimy o zbawienie , uzdrowienie Mikołaja, Tomasza ,Ani ,rodziny ,rodzeństwa. Za Ele,Kasie,Agnieszke, rodziny ,o zbawienie ,uzdrowienie .O przeblaganie ,wynagrodzenie za grzechy w rodzinach Milczarskich,Sikorow,Saternus,Szydlowskich.Za zmarłych z tych rodzin o Niebo, za zmarlych rodzicow Sp. Janiny, Mariana o zbawienie.Za dusze w czyśćcu cierpiące ,Za samobojcow,dzieci utracone o zbawienie i Boze Milosierdzie. Za tych co prosili o modlitwę.Za chorych ,cierpiących , w nalogach .O zbawienie rodakow, za naszą Ojczyznę, o pokój, zgodę. O ochrone przed zaraza dla nas i swiata calego. Za Kosciol Św. o jedność , pokój. Za Ojca Św.Franciszka,Duchowieństwo, Lud Boży. O nowe powolania kapłańskie. Za Kosciol Św prześladowany. Za rodziny silne Bogiem .O pokój w Polsce ,w Świecie .O ochronę Kościoła Św, wiary chrześcijańskiej. O Świętych kapłanów.

autor: Ania

2020-08-02

Maryjo Mateńko nasza proszę Cie o pomoc na jutrzejszym egzaminie dla córki Pauliny... Zaopiekuj się nią, napełnij spokojem... Niech Duch święty ją poprowadzi i sprawi, że poczuje spokój. Spraw niech dostanie się na upragnione studia... Dziękuję Ci Maryjo, za pomoc na egzaminie i zdene prawo jazdy. Zaopiekuj się nią proszę.

277 »