Sanktuarium

autor: Emilia

2020-09-17

Matuchno nasza proszę o wstawiennictwo za naszą dwu letnia córeczkę o łaske zdrowia żeby już nie chorowala o całkowite uzdrowienie jej serduszka o to żeby przybierala na wadze i o dalsza opieke Bożą

2020-09-16

Matko Boza,prosze ..... Prosze abym,we wszystkich moich intencjach,doswiadczyla Boga milosiernego,zywego i dzialajacego z cala moca i zwyciezajacego. Prosze o skuteczna,zywa,nieustajaca moc Ducha Swietego,we mnie,we wszystkich moich intencjach i w calym moim zyciu. Prosze o Twoje skuteczne, zywe, nieustajace, wstawiennictwo,we wszystkich intencjach,ktore nasze w swoim sercu. Polecam cala moja Rodzine i wszystkich tych,ktorzy na mojej drodze. Prosze o modlitwe uwielbienia i dziekczynienia,we wszystkich moich intencjach. Bog zaplac. Sylwia Wójtowicz.

autor: anna

2020-09-16

Matko Boza ,Maryjo pokorna prosimy o zdrowie dla Ani,o dobra diagnoze,o zbawienie , uzdrowienie Mikołaja, Tomasza ,Ani ,rodziny ,rodzeństwa. Za Ele,Kasie,Agnieszke, rodziny ,za Grazyne,Piotra .O zbawienie ,uzdrowienie .Za Tomasza w miesiacu urodzin o laske zdrowia.O przeblaganie ,wynagrodzenie za grzechy w rodzinach Milczarskich,Sikorow,Saternus,Szydlowskich,Kazmierkowskich. Za zmarłych z tych rodzin o Niebo, za zmarlych rodzicow Sp. Janiny, Mariana o zbawienie.Za dusze w czyśćcu cierpiące ,Za samobojcow,dzieci utracone o zbawienie i Boze Milosierdzie. Za tych co prosili o modlitwę.Za chorych ,cierpiących , w nalogach .

2020-09-14

Prosze o modlitwe w intencji o zdrowie i potrzebne łaski dla Piotra. O uzdrowienie go z nowotworu. Bóg zapłać

290 »