Sanktuarium

autor: Elżbieta

2019-07-21

Dzięki Matuchno za dotychczasową opiekę i proszę o dalsza.Z góry dziękuję.

autor: Ludwika

2019-07-19

Proszę o dobrą śmierć i niebo dla Anity i Czesławy.

autor: Michał

2019-07-18

Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa. Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa. I o to abym nie stracił pracy i wysokości wynagrodzenia.

autor: Wieslawa

2019-07-15

Dziekuje za otrzymane laski, prosze o dary Ducha Swietego do dobrego odbudowania zycia Dionizego i Wieslawy, Matko Rozwiazujaca Wezly, Sw Jozefie dziekuje za Wasza dla nas pomoc, Maryjo uwolnij Dionizego od uzaleznien, to dobry czlowiek, Boze przepraszam za to, ze za bardzo liczylam na wlasne sily

autor: Anita

2019-07-13

Najświętsza Matko, proszę Cię o opiekę nad wszystkimi dziećmi. Przemieniaj serca rodziców, tak, aby każde dziecko było chciane, wyczekiwane, kochane. Nie pozwól krzywdzić tych maleńkich, niewinnych i bezbronnych. Proszę powstrzymaj każdego, kto podnosi rękę na dziecko.

224 »