Sanktuarium

autor: A.W.

2020-01-14

Proszę o wyleczenie z dolegliwości fizycznych i psychicznych, zdrowie dla wszystkich potrzebujących w rodzinie, szczęśliwe rozwiązanie naszych problemów rodzinnych i zawodowych.

autor: Twoja córka

2020-01-11

Najukochansza Mateczko bardzo Cię proszę o zdrowie i opiekę dla mojej córki, żeby znalazła sobie dobrego i porządnego chłopaka, proszę Cię również o zdrowie i opiekę dla całej mojej rodziny o miłość i zgodę w rodzinie oraz aby mi się udało dostać do nowej pracy, bardzo Cię proszę wysłuchaj moich próśb

autor: Michał

2020-01-10

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną.

autor: Anna

2020-01-09

Proszę o modlitwę o uratowanie małżeństwa Anny i Jacka.

autor: Elżbieta

2020-01-08

Maryjo, w Twoje ręce oddaję Kasię, prowadź ją do Pana Jezusa. Proszę Cię, poproś Twojego Syna, aby w swoim Miłosierdziu zamknął Kasię w swoim Sercu, by tam była niewidoczna dla jakiegokolwiek zła, aby tam żadne zło nie miało do niej dostępu, szczególnie teraz, gdy jest taka bezbronna. Poproś, by Twój Syn pochylił się nad moim dzieckiem i uwolnił je od wszelkiego zła i skutków jego działania; od wszelkiego lęku, agorafobii, natręctw i kłopotów ze snem; by zabrał z duszy Kasi tę ciemność a napełnił ją swoją Jasnością i Obecnością, by uleczył wszelkie rany wewnętrzne i uzdrowił ducha, serce i ciało Kasi. Poproś proszę Cię Matko o tę Wielką Łaskę, aby Twój Syn napełnił Kasię swoim Pokojem i Bezpieczeństwem, Ciepłem swojej Miłości i swoją Obecnością, by spotkała Twojego Syna Żywego i Prawdziwego i by to spotkanie odmieniło jej życie i nadało mu sens; by Kasia poczuła się chciana, oczekiwana , by uwierzyła, że jest kochana,by przestała się bać życia i ludzi, by mogła mieć swoich znajomych, by mogła isć do szkoły lub do pracy i stała się samodzielna i odważna, by patrzyła na wszystko tak, jak patrzy Bóg. Proszę Cię też Matko Boża o to, by Kasia poczuła się bezpiecznie w domu, by mogła zawsze liczyć na troskę , współczucie i zrozumienie, by nie były już potrzebne więcej panie opiekunki na czas nieobecności mojego młodszego brata i by Kasia sama powiedziała, aby te panie już nie przychodziły; by domownicy mogli swobodnie opuszczać mieszkanie bez lęku Kasi i za jej wiedzą i zgodą, by bracia mogli spokojnie chodzić do pracy, a Kasia by mogła bez lęku iść albo pojechać gdziekolwiek, bez względu na odległość. Proszę też o Łaskę Sakramentu Pokuty i Eucharystii dla Kasi, o umiejętność wybaczania i zrozumienia cudzej biedy duchowej, o dobrego, mądrego i cierpliwego Kapłana, któryby ją poprowadził w jej szczególnej sytuacji życiowej.

251 »