Parafia Wniebowzięcia NMP / Sanktuarium Matki Bożej Pokornej
ul. Cysterska 1, 47-430 Rudy
tel. (32) 410 30 57, e-mail: parafia.rudy@gmail.com

Sanktuarium

autor: Justyna

2020-04-01

Matko boża proszę ciebie o pomoc żebyśmy wzięli ślub i byli szczęśliwi i proszę o to żebym dostała pracę i żeby moja matka przestała mi utrudniać moją drogę życiową

autor: wierna czcicielka

2020-04-01

Pod Twój płaszcz się uciekamy i prosimy o szczęśliwe rozwiązanie dla Alexandry i urodzenie zdrowego dziecka. Opiekuj się prosimy całą naszą rodziną, błogosław nam i pomagaj w tym niełatwym czasie. W Tobie kochana Matka cała nasza nadzieja.

autor: wierna czcicielka

2020-04-01

Kochana nasza Pani prosimy o zdrowie, siły, Bożą opiekę i pomoc w tym trudnym czasie dla całej rodziny. Prosimy o ustanie tej strasznej epidemii, o zdrowie i pomoc dla chorych, o siłę i odwagę dla całej służby zdrowia oraz o radość wieczną dla wszystkich ++. Modlimy się za papieża, biskupów, wszystkich duszpasterzy o pomoc i wsparcie w tym ciężkim czasie.

autor: Jan

2020-04-01

Matko Boża uproś dla całej Rodziny oraz Wszystkich księży, zakonnic, misjonarzy i zakonników zdrowie, ochronę przed zarażeniem korona wirusem i błogosławieństwo Pana Jezusa we wszystkich sprawach. Amen

autor: anna

2020-04-01

Matko Boza prosimy o zdrowie dla Mikolaja , o pomoc w leczeniu. O zbawienie , uzdrowienie Mikołaja, Tomasza ,Ani ,rodziny ,rodzeństwa. Za Ele, rodzine ,o zbawienie ,uzdrowienie .O przeblaganie ,wynagrodzenie za grzechy w rodzinie Milczarskich , Sikorow , Saternus ,Pelka, Szydlowskich , Algiert , Marciniak .Za zmarłych z tych rodzin o Niebo, za zmarlych rodzicow Sp. Janiny, Mariana Saternus o zbawienie.Za dusze w czyśćcu cierpiące , za dzieci utracone , o zbawienie samobójców, grzeszników.Za tych co prosili o modlitwę.Za chorych ,cierpiących , w nalogach .O zbawienie rodakow, za naszą Ojczyznę, o pokój, zgodę.O zdrowie dla Alicji. Za Krzysztofa,rodziny o Boza Opieke. O ochrone przed zaraza dla nas i swiata calego.

1 2 3 4
...
259 »
wykonanie: e-parafia.net