Sanktuarium

autor: Andrzej

2020-02-12

Proszę o zdrowie, wyleczenie z choroby nowotworowej i innych dolegliwości zdrowotnych, o dobre wyniki badań oraz o zdrowie dla potrzebujących w rodzinie. Proszę też o zgodę i miłość w małżeństwie córki oraz wygaszenie wszelkich konfliktów rodzinnych a także o szczęśliwe rozwiązanie problemów zawodowych moich i dzieci.

autor: aneta kołowacik

2020-02-11

Proszę o uzdrowienie zarówno fizyczne (w szczególności zatok, serca,nerwów i tarczycy, kręgosłupa, żołądka ,jelit bardzo mi dokuczają wszystkie te dolegliwości) jak i duchowe i psychiczne oraz o zdrowie dla mojej córki Oliwii oraz o zdrowie dla mojego męża Andrzeja , zdrowie i błogosławieństwo dla całej mojej rodziny. Bóg zapłać.

autor: Aneta Wójcik

2020-02-08

Matko Boża proszę Cię o dar uzdrowienia dla mojej mamy Teresy z udaru mózgu i zapalenia płuc ponieważ obecnie lekarze jej stan zdrowia określają jako bardzo ciężki a rokowania nie są optymistyczne.

autor: Bożena

2020-02-05

Mateńko najukochańsza; błagam wyproś mi potrzebne łaski. Zaopiekuj się moją ziemską mamusią.

autor: A.W.

2020-02-04