Msza w int. żyjących i zmarłych górników

4 grudnia (wtorek) w liturgiczne wspomnienie św. Barbary o godzinie 10.30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji wszystkich górników i ich rodzin, natomiast Msza św. za zmarłych górników zostanie odprawiona 10 grudnia (niedziela) o godzinie 9.00.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy!

Dekanalne czuwanie młodzieży

Serdecznie zapraszamy młodzież na Dekanalne Czuwanie Adwentowe, które odbędzie się w piątek 7 grudnia w Kościele pod wezwaniem św. Marii Magdaleny w Kuźni Raciborskiej.

Zapisy w zakrystii oraz u ks. Amadeusza.

Wyjazd w piątek o godz. 18.30.

8 grudnia – święto Dzieci Maryi

Święto Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny to najważniejszy dzień każdego Dziecka Maryi.
Z tej okazji zapraszamy wszystkich na Mszę św. w intencji Dzieci Maryi naszej parafii i ich rodzin, która odbędzie się 8 grudnia o godz. 17.30.
Podczas Mszy św. dziewczyny odnowią swoje przyrzeczenia, nastąpi także włączenie nowych dziewczyn do grona.

« 1 2 3 4
17 »