Lednica 2018

"Kochani, jesteście bardzo kochani!
Podczas XXII Spotkania Młodych prowadzi nas słowo "Jestem". Będziemy wspólnie odkrywać, jak cenni jesteśmy w oczach Bożych. Chciani przez Boga - narodziliśmy się z Jego miłości i do miłości Ojca idziemy. Bóg na Lednicy swoim słowem objaśni nam życie: znakiem Jego spojrzenia na mnie jest tęsknota za kochaniem, a niepowodzenia miłości nigdy nie są miarą naszej wartości. Tegoroczna Lednica będzie więc spotkaniem ze spojrzeniem Boga. W nim odkryjemy swoje "Jestem". Zachwyceni naszym pięknem w Bożych oczach, będziemy ten zachwyt przekazywać innym. Staniemy się bezinteresownym darem dla innych. Warto spotkać się na Lednicy - w miejscy prawdziwego spojrzenia na człowieka. Zaproście swoich przyjaciół i bliskich.
Bądźmy razem 2 czerwca 2018!"
O. Mateusz Kosior OP
O. Wojciech Prus OP

Już 2 czerwca XXII Spotkanie Młodzieży Lednica 2000.
W odpowiedz na powyższe zaproszenie parafia organizuje wyjazd na Lednickie Pola.
Wyjazd w nocy z 1 na 2 czerwca.
Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Marcina.
Serdecznie zapraszamy młodzież do wzięcia udziału!

Odpust w Rudzie Kozielskiej

W niedzielę 20 maja w Rudzie Kozielskiej odbędzie się Odpust ku czci św. Urbana - patrona miejscowości.
Odpust rozpocznie się Mszą św. o godz. 9.00 sprawowaną w intencji mieszkańców, po czym wyruszy procesja do znajdujących się w Rudzie Kozielskiej krzyży.
Serdecznie zapraszamy.

« 1 2 3 4