XI Nocna Młodzieżowa Pielgrzymka z Gliwic do Rud

"Rozmawiać z kimś przez całą noc? Nie przespać jej dla kogoś najcenniejszego?
Rozmowa Nikodema to tytuł Nocnej Młodzieżowej Pielgrzymki z Gliwic do Rud. Nikodem był ukrytym uczniem Jezusa, który przyszedł do niego w nocy. Ty też tak jak on możesz osobiście porozmawiać z Jezusem w kościele, ale też cała noc będzie okazją na rozmowę od serca z księdzem, siostrą, czy klerykiem."

22 września serdecznie zapraszamy młodzież szkolną, studiującą, a także pracującą na XI Nocną Młodzieżową Pielgrzymkę z Gliwic do Rud.

Plan pielgrzymki:
22.30 Koncert Zespołu Seminaryjnego Centrum Jana Pawła II w Gliwicach
23.15 Nabożeństwo w Katedrze gliwickiej
24.00 Wymarsz do Sanktuarium w Rudach
08.30 Msza Św. w Sanktuarium MB Pokornej w Rudach

Zapisy i wszelkie informacje u Ks. Marcina

Pielgrzymka Morawian

23 września do Sanktuarium Matki Bożej Pokornej w Rudach pielgrzymować będą mieszkańcy Moraw.
Od kilku lat Czesi przyjeżdżają, aby zawierzyć swoje parafie, rodziny Matce Bożej Pokornej.
Msza św. w języku czeskim o godz. 11:00.

Diecezjalna Pielgrzymka Rowerzystów

V Diecezjalna Pielgrzymka Rowerowa do Sanktuarium Matki Bożej Pokornej odbędzie się w sobotę 30 września.
Rowerzyści spotykają się w kaplicy św. Marii Magdaleny w Goszycach by następnie wspólnie udać się przed obraz Matki Bożej Pokornej gdzie podczas Mszy Św. o godzinie 11.00 będą dziękować za opiekę na rowerowych szlakach.

Pasjonatów rowerów, sportowców, a także wszystkich wiernych serdecznie zapraszamy.

WSZYSTKIE ROWEROWE DROGI NIECH PROWADZĄ DO RUD ...

26 »