Sanktuarium

autor: Helena

2018-05-22

Najukochańsza nasza Pani proszę Cię o szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia dla męża Huberta. Miej w opiece, błogosław i obdarzaj łaskami moich synów, synową, wnuki i rodziny mojego rodzeństwa - zaś radością życia wiecznego obdarz moich ++ rodziców , brata, teściów i wszystkich ++ z rodzin Król i Sowik.

autor: Iwona z Gliwic

2018-05-21

Matko Boża dziękuje za siłę w wytrwaniu, dziękuje za miłość, proszę o wybaczenie moich ułomności I słabości. Ufam.

autor: Ala

2018-05-14

O dobrego Meza Ali oraz o zdrowie,zgode I potrzebne laski Ali I jej rodzinie,Agacie

autor: Weronika

2018-05-14

Dziękuję za Twoją obecność, pomoc, opiekę, błogosławieństwo i wysłuchanie moich próśb. Otaczaj opieką i ochraniaj proszę w dalszym ciągu swoim matczynym płaszczem całą naszą rodzinę.

autor: wierna

2018-05-13

Matko Boża Rudzka Błogosław nam: mnie , mojej córce i mężowi. Rozwiąż w sposób Ci znany sprawę z dnia dzisiejszego. Ty wszystko wiesz i potrafisz. Wszystko rozumiesz. Błogosław mi też w pracy w m-cu maju. Jestem wierna. Ufam Bogu, w którego wierzę i wyznaję.

176 »