Sanktuarium

autor: Chrześniak

2017-05-19

Maryjo, Matko Boża Pokorna, błagam Cię abyś pomogła wyjść mojemu wujkowi Marianowi z uzależnienia alkoholowego. Kto jak nie Ty, nasza Matko, może swoje dzieci wychowywać. Uzdrowienie chorych - módl się za nami

autor: mąż i tata

2017-05-18

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała, mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd cywilny. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo.

autor: Ala

2017-05-16

autor: Andrzej z rodziną

2017-05-15

Matko Boska nazywana "Cudowną Lekarką w chorobach " i "Uzdrowieniem chorych" prosimy Cię o łaskę zdrowia i opiekę nad naszą rodziną.

autor: Ala

2017-05-14

O szczęśliwą obronę pracy mgr, o Ducha św na całą uczelnię i okolicę i parafię, o trwałe uzdrowienie i wyrozumiałość ludzką, o dobrą pracę, o pomoc w rozwiązaniu problemów finansowych i innych pewnych ważnych spraw, za Panią Alfredę, Asię, Nikolę w ich intencjach.

124 »