Sanktuarium

autor: A.W.

2017-09-19

Prośba o zdrowie dla chorych w rodzinie oraz pomoc w sprawach zawodowych dla syna. Dziękujemy z całego serca za dotychczasowe łaski.

autor: Agnieszka

2017-09-16

Błagam Cię Matko Boża o zdrowie i ulgę w cierpieniu dla Wiesławy i Marka ,uzdrowienie relacji w rodzinie oraz rozwiązanie bardzo trudnej sprawy finansowej która bardzo mnie przerosła.

autor: Agnieszka

2017-09-16

Proszę Cię Matko Boża o zdrowie i ulgę w cierpieniu dla Wiesławy i Marka ,uzdrowienie relacji w rodzinie oraz rozwiązanie bardzo trudnej sprawy finansowej która bardzo mnie przerosła

autor: Ala

2017-09-15

autor: Jakub

2017-09-14

Maryjo dziękuję za dotychczas okazane mi łaski i spełnione prośby. Proszę Cię o opiekę nad moją byłą dziewczyną, aby pomiędzy nią i jej matką ustały wszelkie kłótnie, aby jej matka przestała ją niesłusznie krytykować i poniżać za cokolwiek, aby ją doceniła za trudy jej codziennej pracy oraz aby nie ingerowała w jej prywatne życie, traktując ją jako dorosłą osobę mającą prawo do własnych decyzji. Pomóż szczególnie, że sam już nic nie potrafię w tym względzie poczynić. Proszę wspieraj mnie również w mych grzesznych upadkach związanych z nieczystością oraz czuwaj dalej nade mną, zwłaszcza w nadchodzących niedługo obowiązkach, abym w imię Boże mógł służyć innym swoją mądrością i otrzymanymi talentami.

144 »