Różaniec fatimski

Każdego 13 dnia miesiąca od maja do października po Mszy św. o godz. 19.30 zapraszamy na różaniec fatimski połączony z procesją wokół Kościoła i Opactwa.
W tym roku przypada 100 rocznica Objawień w Fatimie. Chciejmy jeszcze mocnej włączyć się do modlitwy.

361 Piesza Pielgrzymka na Górę św. Anny

Od wielu już lat tradycją naszej parafii jest coroczna pielgrzymka na Górę Św. Anny. W tym roku również wyruszymy szlakiem pielgrzymim, aby dotrzeć do niezwykłego miejsca, w którym złożymy nasze życie, wszystkie swoje sprawy, naszą parafię i to, co każdy z nas przeżywa.

W tym roku pielgrzymka na Górę Św. Anny będzie miała miejsce w dniach od 25 do 27 sierpnia.

Wszystkich serdecznie zapraszamy na pielgrzymkowy szlak.

Metropolitalny Obchód Odpustu Wniebowzięcia NMP

Dnia 15 sierpnia 2017 r. w Sanktuarium Matki Boskiej Pokornej w Rudach odbędzie się odpust metropolitalny. W tym roku przewodniczyć mu będzie i homilię wygłosi biskup opolski Andrzej Czaja.

Sanktuarium Matki Bożej Pokornej w Rudach
wtorek, 15 sierpnia 2017

EUCHARYSTIA na dziedzińcu Starego Opactwa, godz. 11.00
przewodniczy: biskup Andrzej Czaja

NIESZPORY w Bazylice, godz. 15.00
przewodniczy: bp senior Jan Wieczorek

Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

« 1 2 3 4
26 »