tel. (32) 410 30 57 lub 889 216 115, e-mail: parafia.rudy@gmail.com

Życzenia Świąteczne

Drodzy Parafianie!

Po raz kolejny dobry Bóg dał nam łaskę przeżywania na nowo Uroczystość Bożego Narodzenia.

Wcielenie Słowa Bożego, czyli Boże Narodzenie jest najpiękniejszym świętem, pełnym miłości, zgody i ciepła rodzinnego. Podczas wieczerzy wigilijnej w gronie rodzinnym, ale także nieraz z przyjaciółmi łamiemy się Opłatkiem – symbolem Jezusa, który tak, jak dobry, dzielony Chleb daje człowiekowi siłę i moc do dalszego życia.

Przełamując wigilijny opłatek, życzymy Wam, aby Nowonarodzony Chrystus napełnił Wasze serca niezachwianą nadzieją, która pozwoli pokonać wszelkie trudności, silną wiarą, która rozjaśni nawet najbardziej mroczne dni i głęboką miłością, która w każdym człowieku potrafi dostrzec promyk dobra oraz zawsze jest gotowa przebaczyć.

Wszystkim życzymy, aby Święta Bożego Narodzenia upłynęły w atmosferze miłości, radości i życzliwości w gronie najbliższych i przyjaciół.

A błogosławieństwo Bożej Dzieciny niech towarzyszy Wam przez cały Nowy 2022 Rok.

Ks. proboszcz Sebastian Śliwiński

Ks. wikary Krystian Kitowski