Grupy parafialne

Luty 2018

INTENCJA OGÓLNA: O zdrowie dla chorych, ulgę dla cierpiących, dobrą śmierć dla konających.

INTENCJA STAŁA: Za chorych oraz zmarłych członków Żywego Różańca.

PAPIESKA INTENCJA MISYJNA: Aby ci, którzy sprawują władzę materialną, polityczną lub duchową, nie pozwolili, by rządziła nimi korupcja

1. Dziękujemy Róży św. Kingi za udział ze sztandarem na nabożeństwach maryjnych w miesiącu styczniu.

2. W miesiącu lutym ze sztandarem na nabożeństwach maryjnych uczestniczyć będzie Róża św. Faustyny.

3. Adorację nabożeństwa 40-godzinnego poprowadzi w tym roku Róża św. Kingi oraz MB Fatimskiej.

4. Zapraszamy wszystkich na Mszę św. w intencji chorych członków Róż Różańcowych w poniedziałek, 12 lutego, na godz. 17.30. Prosimy, by na tej Mszy św. był obecny sztandar.

5. Następna zmiana tajemnic różańcowych odbędzie się w pierwszą sobotę marca (3 marca) o godz. 16.15.

Styczeń 2018

INTENCJA OGÓLNA: W intencji naszego nowego Biskupa Pomocniczego, ks. Biskupa Andrzeja Iwaneckiego, aby Pan Bóg, przez orędownictwo MB Pokornej, błogosławił Mu i umacniał w posłudze pasterskiej w naszej Diecezji.

INTENCJA STAŁA: Za chorych oraz zmarłych członków Żywego Różańca.

PAPIESKA INTENCJA MISYJNA: Aby w krajach azjatyckich chrześcijanie, wraz z innymi mniejszościami religijnymi, mogli żyć swoją wiarą w pełnej wolności.

1. Dziękujemy Róży św. Jadwigi za udział ze sztandarem na nabożeństwach maryjnych w miesiącu grudniu.

2. W miesiącu styczniu ze sztandarem na nabożeństwach maryjnych uczestniczyć będzie Róża św. Kingi.

3. Serdecznie dziękujemy Róży św. Jadwigi za przygotowanie spotkania opłatkowego, wszystkim obecnym za uczestnictwo, a Basi za przygrywanie na gitarze.

4. Trwając w radości Świąt Bożego Narodzenia zachęcamy do odwiedzania chorych członków Żywego Różańca.

5. Następna zmiana tajemnic różańcowych odbędzie się w pierwszą sobotę lutego (3 lutego) o godz. 16.15.

INTENCJA OGÓLNA: za zagrożone życie dzieci nienarodzonych

INTENCJA STAŁA: Za chorych oraz zmarłych członków Żywego Różańca.

PAPIESKA INTENCJA MISYJNA: Za osoby starsze, aby poprzez swoją mądrość i doświadczenie, dzięki wsparciu swoich rodzin i wspólnot chrześcijańskich, współpracowały w przekazywaniu wiary i wychowywaniu nowych pokoleń.

1. Dziękujemy Róży MB Fatimskiej za udział ze sztandarem na nabożeństwach maryjnych w miesiącu listopadzie.

2. W miesiącu grudniu ze sztandarem na nabożeństwach maryjnych uczestniczyć będzie Róża św. Jadwigi.

3. 8 grudnia, w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, oraz 25 grudnia, w dzień Bożego Narodzenia członkowie kół Żywego Różańca mają przywilej zyskania odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.

4. Zapraszamy na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się w niedzielę 7 stycznia 2018 roku o godz. 17.00. Spotkanie przygotowuje Róża św. Jadwigi. Spotkanie połączone będzie z zmianą tajemnic.

Prosimy o udział wszystkich członków Żywego Różańca. Udział w spotkaniu jest wyrazem naszego szacunku i poszanowania dla Wspólnoty oraz dla tych, którzy je przygotowują.

5.   Zachęcamy do wysłania świątecznych życzeń kapłanom objętym modlitwą we wspólnocie Margaretka.

INTENCJA OGÓLNA: W intencji dusz w czyśćcu cierpiących

INTENCJA STAŁA: Za chorych oraz zmarłych członków Żywego Różańca.

PAPIESKA INTENCJA MISYJNA: Za chrześcijan Azji, aby dając świadectwo Ewangelii, poprzez słowa i czyny, popierali dialog, pokój i wzajemne zrozumienie, szczególnie z członkami innych religii.

1. Dziękujemy serdecznie za udział ze sztandarem w nabożeństwach różańcowych.

2. Dziękujemy wszystkim tym, którzy brali udział w Mszach
św. imieninowych oraz w diecezjalnej pielgrzymce Róż Różańcowych.

Serdeczne podziękowania tym Paniom, które w jakikolwiek sposób zaangażowały się w pomoc przy obsłudze naszej Diecezjalnej Pielgrzymki Róż Różańcowych.

3. Dziękujemy również osobom, które prowadziły różaniec.

4. W miesiącu listopadzie na nabożeństwach maryjnych ze sztandarem uczestniczyć będzie Róża MB Fatimskiej.

5. Informujemy, że spotkanie opłatkowe odbędzie się w niedzielę 7 stycznia 2018 roku o godz. 17.00. Prosimy o takie zorganizowanie sobie czasu i zaplanowanie naszego spotkania opłatkowego, aby było nas jak najwięcej.

Spotkanie opłatkowe połączone będzie z zmianą tajemnic różańcowych.

6. Następna zmiana tajemnic różańcowych odbędzie się w sobotę
3 grudnia.