Ekstremalna Droga Krzyżowa

ŻYCIE SAMO SIĘ NIE ZROBI!

PODEJMIJ WYZWANIE EKSTREMALNEJ DROGI KRZYŻOWEJ

EKSTREMALNA DROGA KRZYŻOWA W RUDACH

1 trasa:

Rudy – Rybnik – Rudy

(40 km: Rudy, Ochojec, Golejów, Wielopole, Paruszowiec, Zalew Rybnicki, Chwalęcice,  Stodoły, Rudy).

Rozpoczęcie 23 marca Msza świętą o godz. 21.00 w Sanktuarium MB Pokornej w Rudach.

2 trasa:

Rudy – Gliwice

(45 km: Rudy, kaplica Magdalenka, Tworóg Mały, Rachowice, Kozłów, Ostropa, Gliwice).

3 trasa:

Katowice Śródmieście – Rudy

(53 km: Katowice, Katowice(Ligota), Katowice(Panewniki), Katowice(Stare Panewniki), Ruda Śląska(Halemba), Mikołów(Borowa Wieś), Paniówki, Przyszowice, Gierałtowice, Knurów, Nieborowice, Pilchowice, Rybnik, Rudy).

Rozpoczęcie 9 marca o godz. 20.00 w parafii Przemienienia Pańskiego przy ul. Sokolskiej 12, w Katowicach.

4 trasa:

Kędzierzyn Koźle-Rudy

(33 km: Kędzierzyn Koźle Pogorzelec, Brzeźce, Stare Koźle, Bierawa, Lubieszów, Dziergowice, Solarnia, Rudy).

Rozpoczęcie 23 marca Mszą świętą o godz. 19.00 w parafii św. Eugeniusza de Mazenod przy ul. Juliusza Ligonia 22, w Kędzierzynie Koźlu.