tel. (32) 410 30 57 lub 889 216 115, e-mail: parafia.rudy@gmail.com

Grupy parafialne

Czerwiec 2021

INTENCJA OGÓLNA: modlimy się za wszystkich mężczyzn i młodzieńców, a szczególnie ojców , o mądrość i odpowiedzialność w przeżywaniu swojego powołania.

INTENCJA STAŁA: modlimy się za chorych oraz zmarłych członków Żywego Różańca.

PAPIESKA INTENCJA EWANGELIZACYJNA modlimy się w intencji ludzi młodych, którzy przygotowują się do małżeństwa przy wsparciu wspólnoty chrześcijańskiej — aby wzrastali w miłości, z wielkodusznością, wiernością i cierpliwością.

1. Dziękujemy wszystkim tym, którzy uczestniczyli ze sztandarem w czasie uroczystości kościelnych.
  2. Została podjęta decyzja, by uczestniczyć z sztandarem w nabożeństwach maryjnych (Nowenny w środę) dopiero od września 2021 roku. W pozostałych uroczystościach kościelnych , Mszach patronalnych, urodzinowych i procesjach nasz sztandar będzie obecny. Dlatego prosimy o zaangażowanie się i uczestniczenie w w/w uroczystościach .
  3. Kolejna zmiana odbędzie się 3 lipca 2021 o godz. 16.30

Maj 2021

INTENCJA OGÓLNA: modlimy się, w intencji czcicieli Matki Bożej Pokornej, aby powierzone przez nich intencje i sprawy, były wyrazem zawierzenia i oddania się pod Jej opiekę oraz prowadzenia ku świętości.

INTENCJA STAŁA: Za chorych oraz zmarłych członków Żywego Różańca.

PAPIESKA INTENCJA POWSZECHNA: Módlmy się, aby odpowiedzialni za finanse współpracowali z rządami w celu uregulowania sfery finansowej i chronienia obywateli przed jej zagrożeniami

1. Dziękujemy osobom, które uczestniczyły w Mszy św. imieninowej ku czci św. Józefa za wspólną modlitwę. Bóg zapłać.

2. Dziękujemy wszystkim którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w przygotowanie i rozprowadzanie palm wielkanocnych. Wasza pomoc i praca jest darem dla całej naszej Wspólnoty. Bóg zapłać.

3. Dziękujemy osobom które zaangażowały się i poprowadziły nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Bóg zapłać.

4. Serdecznie zapraszamy- w piątek 7maja 2021,o godz. 17.30- na Mszę św. patronalną  Róży Matki Bożej Fatimskiej.

5. Wspólnie podjęto decyzję ,że w tym miesiącu nie będziemy jeszcze uczestniczyć z sztandarem na nabożeństwach majowych. Wyjątek stanowią Msze patronalne, urodzinowe, oraz procesje.

6. Kolejna zmiana odbędzie się, 5 czerwca 2021, godzina będzie podana w ogłoszeniach parafialnych.