tel. (32) 410 30 57 lub 889 216 115, e-mail: parafia.rudy@gmail.com

Grupy parafialne

Kwiecień 2021

INTENCJA OGÓLNA: módlmy się  o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego oraz zdrowie i siły dla ks. Stanisława i kapłanów posługujących w naszej świątyni.

INTENCJA STAŁA: módlmy się za  chorych oraz zmarłych członków Żywego Różańca.

PAPIESKA INTENCJA  POWSZWCHNA : Módlmy się za osoby, które narażają swoje życie, walcząc o podstawowe prawa w dyktaturach, w reżimach autorytarnych, a nawet w przeżywających kryzys demokracjach

W związku z tym, że w pierwszą sobotę kwietnia nie odbędzie się comiesięczna zmiana tajemnic różańcowych, prosimy, by modlić się tą samą tajemnicą różańcową co w minionym miesiącu.

1. Dziękujemy osobom, które uczestniczyły w Mszy św. imieninowej ku czci św. Józefa za wspólną modlitwę. Bóg zapłać.

2. Dziękujemy wszystkim którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w przygotowanie i rozprowadzanie palm wielkanocnych. Wasza pomoc i praca jest darem dla całej naszej Wspólnoty. Bóg zapłać.

3. Adoracja Róż, przy Bożym Grobie z powodu wprowadzonych restrykcji odbywać się będzie indywidualnie.

4. Termin następnej zmiany różańca, będzie podany w ogłoszeniach parafialnych

Niech te dni, w których Życie zwyciężyło śmierć,

Łaska pokonała grzech,

a Miłość okazała się silniejsza od nienawiści,

przyniosą wiele wewnętrznego pokoju,

ciepła i radości.

Niech Zmartwychwstały Chrystus

wspiera swoim błogosławieństwem,

abyśmy umieli pokonywać trudności codzienności,

i aby każdy dzień był dojrzewaniem w świętości.

Radosnego i głębokiego przeżycia Tajemnicy Zmartwychwstania

życzą Zelatorzy.