Kolędnicy Młodzieżowi 2014-12-26

PIĘKNA, RUDZKA TRADYCJA II DNIA ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

W II dzień Świąt Bożego Narodzenia, podczas którego wielu z nas odwiedzało swoich najbliższych, młodzież naszej Parafii ze śpiewem na ustach wędrowała ulicami Rud - odwiedzając wiele naszych rodzin. Kolędowanie miało swój początek i zakończenie na Plebanii. 20-osobowa grupa miała dość trudne warunki - a to za sprawą dającego się odczuć mrozu. Nie przeszkodziło to jednak w zrealizowaniu "planu" i wielu radosnych spotkaniach z Parafianami, którzy ciepło przyjmowali kolędników, i z wielką serdecznością otwierali drzwi swoich domów i mieszkań.

Cieszymy się, że przez śpiew kolęd, mogliśmy przypominać o tej wielkiej radości - że BÓG, Z MIŁOŚCI DO LUDZI NAPRAWDĘ SIĘ NARODZIŁ, i stał się jednym z nas.

Dziękujemy młodzieży, za kontynuowanie tej pięknej tradycji :)